Послуги будинку для людей похилого віку Golden Age
в Одесі

Програми реабілітації, які не включені у програми перебування

Додаткові послуги

У приватному будинку для літніх людей підвищеної комфортності Golden Age в Одесі ви також зможете скористатися такими можливостями:
 • 1
  Реабілітація після коронавірусу
  Санаторно-курортна програма постковидної реабілітації — це комплексна програма реабілітації для пацієнтів, які перенесли Covid-19, націлена на відновлення функцій органів дихання, нормалізації кровообігу та обміну речовин, відновлення фізичної активності, зміцнення імунної системи, а також в цілому допомагає пацієнтові покращити самопочуття, запобігти загостренню хронічних захворювань.

  Програма допомагає долати ускладнення пов'язані з порушенням сну, випаданням волосся, а також ускладнення захворювань суглобів та хребта (подагра, ревматоїдний артрит, псоріаз, хвороба Бехтерєва).
 • 2
  Реабілітація після інсульту
  Перші три місяці після інсульту вважаються піком відновлення. Саме цей термін можна повернути понад 50% втрачених функцій. Тоді як за наступні 3 місяці — не більше 30%, а наступні півроку лише 20%.

  Для кожного пацієнта розробляється індивідуальна реабілітаційна програма відновлення після інсульту з урахуванням ступеня ураження, віку пацієнта і давності інсульту. Також рання активізація пацієнта допомагає запобігти загальному ослабленню організму та уникнути різноманітних ускладнень.
 • 3
  Реабілітація при розсіяному склерозі
  Терапія при захворюванні спрямована на вирішення наступних завдань:

  1. Допомога в адаптації до нових відчуттів у разі прояву симптомів захворювання. Завдання медперсоналу полягає у тому, щоб допомогти людині зберегти фізичну самостійність, провести психоемоційну підготовку, забезпечити соціалізацію з урахуванням нових відчуттів.
  2. Запобігання ускладненням, появі побічних симптомів хвороби — пролежнів, атрофії м'язів, проблем з кровообігом, виникнення інфекцій, остеопорозу.
  3. Забезпечення хорошої якості життя із збереженням активності, соціального статусу.
  1. 4
   Реабілітація після операції
   Післяопераційна реабілітація хірургічних хворих — це комплексна програма, яка включає вправи, правильне харчування та відновлення пошкоджених ділянок шлунково-кишкового тракту від хіміотерапії та антибіотиків. Весь комплекс відновлення після операції проходить у стаціонарному режимі під наглядом лікаря-терапевта.
  2. 5
   Реабілітація онкологічних хворих
   Відновлення після хіміотерапії — це комплексна ревіталізація організму. Ми лікуємо будь-які ускладнення та побічні ефекти: діарею, нудоту та блювання, анемію, лейкопенію, слабкість, больовий синдром та інші симптоми, які є причиною перенесення подальшого лікування та погіршують якість життя ваших близьких.
  3. 6
   Консультація наступних лікарів:
   • невролога
   • кардіолога
   • ендокринолога
   • психіатра
  Якщо вас цікавить вартість програм розміщення, подзвоните нам. Для цього натисніть на номер телефону нижче.
  Україна, Одеса, вул. Довга 33/5
  +38 (093) 192-68-88